Prodajni program
    Filters
    Nastavitve
    Iskanje po spletni trgovini

    Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR, J9150D

    Pošljite povpraševanje
    Koda: YJ9150D
    Zaloga: Trenutno ni na zalogi
    Dostava: 1-2 days
    Izdelki specifikacije
    Opis Aruba X132 10G SFP+ LC SR Transceiver, J9150D
    Priključki 1 LC 10GBASE-SR port; Duplex: full only
    Managment Ne
    Performanse Data Transfer Rate: 10 Gbps Full-duplex; Multi Mode 850 nm
    Montaža V prosto SFP+ mesto na stikalu
    Dimenzije 1.38 x 5.57 x 1.19 cm (Š x G x V)
    Teža 0.02 kg
    Ostalo 62.5/125 µm ali 50/125 µm, Dolžina Kabla: 2-400m je odvisna od tipa optičnega kabla (OM3, OM4)
    Garancija Lifetime*
    *
    *
    *
    Izdelki specifikacije
    Opis Aruba X132 10G SFP+ LC SR Transceiver, J9150D
    Priključki 1 LC 10GBASE-SR port; Duplex: full only
    Managment Ne
    Performanse Data Transfer Rate: 10 Gbps Full-duplex; Multi Mode 850 nm
    Montaža V prosto SFP+ mesto na stikalu
    Dimenzije 1.38 x 5.57 x 1.19 cm (Š x G x V)
    Teža 0.02 kg
    Ostalo 62.5/125 µm ali 50/125 µm, Dolžina Kabla: 2-400m je odvisna od tipa optičnega kabla (OM3, OM4)
    Garancija Lifetime*
    EU RS Slovenski podjetniški skladi